
De dag van het werkplezier in de zorg
Vandaag is de dag van: “het werkplezier in de zorg”. Een super belangrijke dag, want het werkplezier neemt af onder zorgmedewerkers. Hoe je het weer kan laten groeien? Lees daar alles over op onze site. Wist je dat Everybody Frank een samenwerking heeft Sociaal Werk werkt!? Alle aangesloten organisatie krijgen 25% korting op het MTO en onbeperkt toegang tot benchmark cijfers.
Gerelateerde berichten
Investeren in employee experience dringen verzuim en verloop terug
Kijk, dat is nog eens een mooi Rapport van PwC. Een betere werknemerservaring leidt tot wel 12,6% meer omzet bij een organisatie!

Bij Unframed was er totaal geen twijfel over de prolongatie!
Frank is inmiddels een extra collega geworden en zij stellen dan gekscherend elkaar de vraag. ‘Wat zou Frank daarvan vinden?’
Quiet quitting
Had jij er al eens van gehoord? Quiet quitting? Het houdt in dat medewerkers langzaam afhaken op het werk en alleen nog maar het minimum doen om hun baan te behouden, maar ook niets meer dan dat.